WEEK 15 coördinator: Marie-José Graas tel. 023-5849052
MAANDAG 10 april 19.30-23.00 Hanneke Francken
DINSDAG 11 april 09.30-12.00 toss
19.30-23.00 Frans Kleyn toss senioren
WOENSDAG 12-april 19.30-23.00 Paul Verzijden
DONDERDAG 13-april 19.30-23.00 Mary van Wieringen
VRIJDAG 14-april 19.00-23.00 X 2e comp. vrijdag
ZATERDAG 15-april 10.30-14.30 Frouwke v.d. Peyl 2e comp. zaterdag
14.00-18.00 Regine Janszen
ZONDAG 16-april 10.00-17.00 X 1e Paasdag

 

WEEK 16 coördinator: Patty Teunissen tel 023-5841512
MAANDAG 17-april 19.30-23.00 X 2e Paasdag
DINSDAG 18-april 09.30-12.00 toss
19.30-23.00 Frank Francken toss senioren
WOENSDAG 19-april 19.30-23.00 Irene de Niet
DONDERDAG 20-april 19.30-23.00 Rob v. Nieuwenhuizen
VRIJDAG 21-april 19.30-23.00 Pai Roelen 3e comp. vrijdag
ZATERDAG 22-april 10.00-17.00 X 1e inhaal comp.   Zaterdag
ZONDAG 23-april 10.00-17.00 X

 

WEEK 17 coördinator: Ingrid van Aken tel. 023-5847277
MAANDAG 24-april 19.30-23.00 Frans Kleyn
DINSDAG 25-april 09.30-12.00 toss
19.30-23.00 Hanneke Francken toss senioren
WOENSDAG 26-april 19.30-23.00 Nel Roelen
DONDERDAG 27-april 19.30-23.00 X Koningsdag
VRIJDAG 28-april 19.30-23.00 X 1e inhaal comp. vrijdag
ZATERDAG 29-april 14.00-18.00 Rik v.d. Oever 3e comp. zaterdag
ZONDAG 30-april 10.00-17.00 X

 

WEEK 18 coördinator Ilone Vos tel. 06-12963441
MAANDAG 1-mei 19.30-23.00 Nelleke Agterhof
DINSDAG 2-mei 09.30-12.00 Toss
19.30-23.00 Jesse Bernardus Toss senioren
WOENSDAG 3-mei 19.30-23.00 André Dedding
DONDERDAG 4-mei 19.30-23.00 Walter van Haaster
VRIJDAG 5-mei 19.30-23.00 X 4e comp. Vrijdag
ZATERDAG 6-mei 10.30-14.30 Trees v.d. Heuvel 4e comp. Zaterdag
14.00-18.00 Sacha Bruisten
ZONDAG 7-mei 10.00-17.00 X

 

WEEK 19 coördinator Caroline Dedding tel 023-5845144
MAANDAG 8-mei 19.30-23.00 Kees van Haaster
DINSDAG 9-mei 09.30-12.00 Toss
19.30-23.00 Karin Kaandorp Toss senioren
WOENSDAG 10-mei 19.30-23.00 Kees Ruigrok
DONDERDAG 11-mei 19.30-23.00 Blanche Fransz
VRIJDAG 12-mei 19.30-23.00 Paul Vastenhout 5e comp. Vrijdag
ZATERDAG 13-mei 10.30-14.30 Jitske Herfst 5e comp. Zaterdag
14.00-18.00 Tessa Bourguigon
ZONDAG 14-mei 10.00-17.00 X

 

WEEK 20 coördinator Agnes Meijer tel. 023-5846318
MAANDAG 15-mei 11.30-15.00 Annette Vastenhout
DINSDAG 16-mei 09.30-12.00 Toss
19.30-23.00 ? Toss senioren
WOENSDAG 17-mei 19.30-23.00 Linda Teeuwen
DONDERDAG 18-mei 19.30-23.00 Herre Mostert
VRIJDAG 19-mei 19.30-23.00 Jacqueline v. Leeuwen 6e comp. Vrijdag
ZATERDAG 20-mei 14.00-18.00 Mirella Essenberg 6e comp. zaterdag
ZONDAG 21-mei 10.00-17.00 X

 

WEEK 21 coördinator Ingrid van Aken tel. 023-5847277
MAANDAG 22-mei 19.30-23.00 Annette Vastenhout
DINSDAG 23-mei 09.30-12.00 Toss
19.30-23.00 Leone van Eck Toss senioren
WOENSDAG 24-mei 19.30-23.00 Pia Abrahamsen
DONDERDAG 25-mei 19.30-23.00 Pia Abrahamsen Hemelvaart 2e inhaal comp. vrij+zat
VRIJDAG 26-mei 19.30-23.00 Paul Vastenhout 7e comp. Vrijdag
ZATERDAG 27-mei 12.00-15.30 Regine Janszen 7e comp. Zaterdag
15.00-18.30 Arianne Vogel
ZONDAG 28-mei 10.00-17.00 X

 

WEEK 22 coördinator Caroline Dedding tel. 023-5845144
MAANDAG 29-mei 19.30-23.00 Rob v. Nieuwenhuizen
DINSDAG 30-mei 19.30-23.00 Frans Tollenaar
WOENSDAG 31-mei 19.30-23.00 André Dedding
DONDERDAG 1-jun. 19.30-23.00 Belinda van Houten
VRIJDAG 2-jun. 19.30-23.00 Karianne Barth Diva/Fiva/Giva
ZATERDAG 3-jun. 10.00-17.00 X
ZONDAG 4-jun. 10.00-17.00 X

 

WEEK 23 coördinator Patty Teunissen tel. 023-5841512
MAANDAG 5-jun. 19.30-23.00 X 2e pinksterdag
DINSDAG 6-jun. 09.30-12.00 Toss
19.30-23.00 Nancy Haanappel Toss senioren
WOENSDAG 7-jun. 19.30-23.00 Rob Rolvers
DONDERDAG 8-jun. 19.30-23.00 Anouk van Kampen
VRIJDAG 9-jun. 19.30-23.00 Astrid Heuveling
ZATERDAG 10-jun. 9.45-13.30 ? Uitwisselingstoernooi jeugd
9.45-13.30 lid jeugdcie. 10.00-13.00
ZONDAG 11-jun. 10.00-14.00 Elly Korzelius Clubkampioenschappen
14.00-18.00 Mike Linnekamp enkel
18.00-sluit toernooicommissie

 

WEEK 24 coördinator Agnes Meijer tel. 023-5846318
MAANDAG 12-jun. 19.30-23.00 Astrid Verkerk
DINSDAG 13-jun. 09.30-12.00 Toss
19.30-23.00 Hetty de Koning Toss senioren
WOENSDAG 14-jun. 19.30-23.00 Mandy v. Hensbergen
DONDERDAG 15-jun. 19.30-23.00 Irene de Niet
VRIJDAG 16-jun. 19.30-23.00 X
ZATERDAG 17-jun. 10.00-17.00 X
ZONDAG 18-jun. 8.45-12.30 Marijke Oolders Kidsworldtour 9.00-12.00

 

WEEK 25 coördinator Mieneke Bruins-Slot tel. 023-5846280
MAANDAG 19-jun. 19.30-23.00 Wiebe Helder
DINSDAG 20-jun. 19.30-23.00 Ron Kortekaas Toss senioren
WOENSDAG 21-jun. 19.30-23.00 Tessa Bourguignon
DONDERDAG 22-jun. 19.30-23.00 Blanche Fransz
VRIJDAG 23-jun. 17.00-21.00 Ruud Kooyman
ZATERDAG 24-jun. 10.00-17.00 X
ZONDAG 25-jun. 10.00-17.00 X

 

WEEK 26 coördinator Patty Teunissen tel. 023-5841512
MAANDAG 26-jun. 19.30-23.00 Inez Lommerse
DINSDAG 27-jun. 19.30-23.00 Marlies Koster
WOENSDAG 28-jun. 19.30-23.00 Maurits Kruytzer
DONDERDAG 29-jun. 19.30-23.00 Nico van Kampen
VRIJDAG 30-jun. 19.30-23.00 Piet Hulsbosch
ZATERDAG 1-jul. 10.00-17.00 X
ZONDAG 2-jul. 11.30-14.30 Ineke v.d. Oever Ouder-kindtoernooi
13.30-16.30 Nancy Smit 12.00-16.00 uur

 

WEEK 27 coördinator Agnes Meijer tel. 023-5846318
MAANDAG 3-jul. 19.30-23.00 Ilonka Horvath
DINSDAG 4-jul. 09.30-12.00 Toss
19.30-23.00 Jesse Bernardus Toss senioren
WOENSDAG 5-jul. 19.30-23.00 Erik de Keyzer
DONDERDAG 6-jul. 19.30-23.00 Berry Lommerse Toss senioren
VRIJDAG 7-jul. 19.30-23.00 X
ZATERDAG 8-jul. OPEN TOERNOOI
ZONDAG 9-jul. 9 t/m 17 juli
indeling volgt

 

WEEK 28 coördinator Marie-José Graas
Ilone Vos
tel. 023-5849052
tel. 06-12963441
MAANDAG 10-jul.
DINSDAG 11-jul.
OPEN TOERNOOI
WOENSDAG 12-jul. 9 t/m 17 juli
DONDERDAG 13-jul. indeling volgt
VRIJDAG 14-jul. BARBECUE AVOND
ZATERDAG 15-jul.
ZONDAG 16-jul.

 

WEEK 29 coördinator Ingrid van Aken tel. 023-5847277
MAANDAG 17-jul. 19.30-23.00 Joop Portegies
DINSDAG 18-jul. 09.00-12.00 Toss
19.30-23.00 Renate van Mieghem-Overbeek Toss senioren
WOENSDAG 19-jul. 19.30-23.00 Patricia Sondij
DONDERDAG 20-jul. 19.30-23.00 Marieke Rolvers Toss senioren
VRIJDAG 21-jul. 19.30-23.00 Frank Neve Diva/Fiva/Giva
ZATERDAG 22-jul. 09.30-17.00 X
ZONDAG 23-jul. 09.30-17.00 X

 

WEEK 30 coördinator Mieneke Bruins Slot tel. 023-5846280
MAANDAG 24-jul. 19.30-23.00 Dik Ramkema
DINSDAG 25-jul. 19.30-23.00 Rowdy Uljee
WOENSDAG 26-jul. 10.00-14.00 Koos Stroosnier
DONDERDAG 27-jul. 19.30-23.00 Maarten Roosch
VRIJDAG 28-jul. 19.30-23.00 Linda Teeuwen
ZATERDAG 29-jul. 19.30-23.00 X
ZONDAG 30-jul. 10.00-17.00 Ineke Serné Smash-toernooi

 

WEEK 31 coördinator Caroline Dedding tel.023-5845144
MAANDAG 31-jul. 19.30-23.00 Alfred Verhoeven
DINSDAG 1-aug. 10.00-14.00 toernooi cie. 50plus
10.00-14.00 Len Daane toernooi
13.00-17.00 toernooi cie.
13.00-17.00 Trees v.d. Horst
19.30-23.00 Inez Lommerse Toss senioren
WOENSDAG 2-aug. 10.00-14.00 toernooi cie.
10.00-14.00 Len Daane 50 plus toernooi
13.00-17.00 toernooi cie.
13.00-17.00 Trees v.d. Horst
19.30-23.00 Belinda van Houten
DONDERDAG 3-aug. 19.30-23.00 Herre Mosterd
VRIJDAG 4-aug. 19.30-23.00
ZATERDAG 5-aug. 10.00-17.00 X
ZONDAG 6-aug. 10.30-14.30 X

 

WEEK 32 coördinator Mieneke Bruins-Slot tel. 023-5846280
MAANDAG 7-aug. 19.30-23.00 Nancy Haanappel
DINSDAG 8-aug. 09.30-12.00 toss
19.30-23.00 Leone van Eck Toss senioren
WOENSDAG 9-aug. 19.30-23.00 Anouk van Kampen
DONDERDAG 10-aug. 19.30-23.00 Nico van Kampen
VRIJDAG 11-aug. 19.30-23.00 Rik v.d. Oever Diva/Fiva/Giva
ZATERDAG 12-aug. 10.00-17.00 X
ZONDAG 13-aug. 10.00-17.00 X

 

WEEK 33 coördinator Ingrid van Aken tel. 023-5847277
MAANDAG 14-aug. 19.30-23.00 Kees van Haaster
DINSDAG 15-aug. 09.30-12.00 toss
19.30-23.00 Sander Teeuwen Toss senioren
WOENSDAG 16-aug. 19.30-23.00 Karianne Barth
DONDERDAG 17-aug. 19.30-23.00 Astrid Heuveling
VRIJDAG 18-aug. 19.30-23.00 Joop Portegies Diva/Fiva/Giva
ZATERDAG 19-aug. 10.00-17.00 X
ZONDAG 20-aug. 10.00-17.00 X

 

WEEK 34 coördinator Ilone Vos tel. 06-12963441
MAANDAG 21-aug. 19.30-23.00 Trees v.d. Heuvel
DINSDAG 22-aug. 09.00-12.00 Miranda Meijster
19.30-23.00 ? Toss senioren
WOENSDAG 23-aug. 19.30-23.00 Erik de Keyzer
DONDERDAG 24-aug. 19.30-23.00 Paul Verzijden
VRIJDAG 25-aug. 19.30-23.00 X
ZATERDAG 26-aug. 10.30-14.30  Rik v.d. Oever Clubkampioenschappen
14.00-18.00 Ruud Kooyman
15.00-19.00 Kees Ruigrok dubbelspel
19.00-sluit toernooicommissie
ZONDAG 27-aug. 10.30-14.30 Iet Weke Clubkampioenschappen
14.00-18.00 Marijke Oolders dubbelspel
15.00-19.00 Patricia Sondij
19.00-sluit toernooicommissie

 

WEEK 35 coördinator Caroline Dedding tel. 023-5845144
MAANDAG 28-aug. 19.30-23.00 Astrid Verkerk Clubkampioenschappen
DINSDAG 29-aug. 9.00-12.00 toss
19.30-23.00 Mirella Essenberg Clubkampioenschappen
WOENSDAG 30-aug. 19.30-23.00 Piet Hulsbosch Clubkampioenschappen
DONDERDAG 31-aug. 19.30-23.00 Mandy v. Hensbergen Clubkampioenschappen
VRIJDAG 1-sep. 19.30-23.00 Berry Lommerse Clubkampioenschappen
ZATERDAG 2-sep. 10.30-14.00 Hetty de Koning
14.00-18.00 Sacha Bruisten
14.30-18.30 Norbert Vollebregt Clubkampioenschappen
18.30-sluit toernooicommissie dubbelspel
ZONDAG 3-sep. 10.30-14.30 Elly Korzelius senioren en junioren
14.00-18.00 Ineke v.d. Oever finaleweekend
15.00-19.00 Mike Linnekamp
18.30-sluit toernooicommissie

 

WEEK 36 coördinator Mieneke Bruins Slot tel. 023-5846280
MAANDAG 4-sep. 19.30-23.00 Wiebe Helder
DINSDAG 5-sep. 09.30-12.00 Toss
19.30-23.00 Renate van Mieghem Toss senioren
WOENSDAG 6-sep. 19.30-23.00 Marloes Cremers
DONDERDAG 7-sep. 19.30-23.00 Nelleke Agterhof
VRIJDAG 8-sep. 19.30-23.00 Maarten Roosch Diva/Fiva/Giva
ZATERDAG 9-sep. 10.00-18.00 X
ZONDAG 10-sep. 10.30-14.30 X

 

WEEK 37 coördinator Ilone Vos tel. 06-12963441
MAANDAG 11-sep. 19.30-23.00 Ilonka Horvath
DINSDAG 12-sep. 09.00-12.00 Toss
19.30-23.00 Ron Kortekaas Toss senioren
WOENSDAG 13-sep. 19.30-23.00 Frank Neve
DONDERDAG 14-sep. 19.30-23.00 Maurits Kruytzer
VRIJDAG 15-sep. 19.30-23.00 Dik Ramkema Diva/Fiva/Giva
ZATERDAG 16-sep. 10.00-18.00 X
ZONDAG 17-sep. 10.30-14.30 X

 

WEEK 38 coördinator Patty Teunissen tel. 023-5841512
MAANDAG 18-sep. 19.30-23.00 Marlies Koster
DINSDAG 19-sep. 09.00-12.00 Toss
19.30-23.00 Nancy Smit Toss senioren
WOENSDAG 20-sep. 19.30-23.00 Marieke Rolvers
DONDERDAG 21-sep. 19.30-23.00 Koos Stroosnier
VRIJDAG 22-sep. 19.30-23.00 Walter van Haaster Slotavond diva/fiva
ZATERDAG 23-sep. 19.30-23.00 X
ZONDAG 24-sep. 10.30-14.30 X

 

WEEK 39 coördinator Marie-José Graas tel. 023-5849052
MAANDAG 25-sep. 19.30-23.00 Mirana Meijster
DINSDAG 26-sep. 9.00-12.00 Toss
19.30-23.00 Alfred Verhoeven Toss senioren
WOENSDAG 27-sep. 19.30-23.00 Sander Teeuwen
DONDERDAG 28-sep. 19.30-23.00 Rowdy Uljee
VRIJDAG 29-sep. 19.30-23.00 X
ZATERDAG 30-sep. 10.00-18.00 X
ZONDAG 1-okt. 10.00-13.30 Iet Weke slottoernooi
10.00-13.30 Maria Bruseker senioren
13.30-17.00 Valesca Vrij 10.30-16.30 uur
13.30-17.00 Arianne Vogel

 

WEEK 40 coördinator Marie-José Graas tel. 023-5849052
VRIJDAG 6-okt. 9.30-13.00 John en C. Houdijk? paswerk toernooi 9.00-16.00 uur
13.00-16.30 John en C. Houdijk?
ZONDAG 8-okt 12.30-15.30 Margreeth v.d. Meer vrijwilligerstoernooi 13.00-16.30 uur
15.30-18.30 ?
17.30-20.30 ? 16.00-20.00 napraten/borrelen