WEEKCOÖRDINATOR week 13 Marie-José Graas tel. 5849052
ZATERDAG 31-mrt. 13.00-16.30 Frans Tollenaar openingstoernooi
13.00-16.30 lid jeugdcie Junioren 13.00-16.00
ZONDAG 1-apr. 10.00-17.00 X 1e Paasdag
WEEKCOÖRDINATOR week 14 Marie-José Graas tel. 5849052
MAANDAG 2-apr. 19.30-23.00 X 2e Paasdag
DINSDAG 3-apr. 09.30-12.00 toss
19.30-23.00 Edwin Mooijekind toss senioren
WOENSDAG 4-apr. 19.30-23.00 Dennis v. Schrevendijk
DONDERDAG 5-apr. 19.30-23.00 Niels Dedding
VRIJDAG 6-apr. 19.30-23.00 X 1e comp. vrijdag uit
ZATERDAG 7-apr. 14.00-18.00 Ineke v.d. Oever 1e comp. zaterdag
ZONDAG 8-apr. 10.30-14.30 Maria Bruseker Openingstoernooi senioren
10.15-14.30 lid evenementencie 10.30-16.30
14.30-18.30 Karianne Barth 16.30-? Openingsborrel
14.30-18.30 Annemieke Oud
WEEKCOÖRDINATOR week 15 Marie-José Graas tel. 5849052
MAANDAG 9-apr. 19.30-23.00 Annette Vastenhout
DINSDAG 10-apr. 09.30-12.00 toss
19.30-23.00 Frank Francken toss senioren
WOENSDAG 11-apr. 19.30-23.00 Piet Hulsbosch
DONDERDAG 12-apr. 19.30-23.00 Sander Teeuwen
VRIJDAG 13-apr. 19.00-23.00 Ingrid Franzen 2e comp. vrijdag
ZATERDAG 14-apr. 10.30-14.30 Rob van Dam 2e comp. zaterdag
14.30-18.30 Sacha Bruisten
ZONDAG 15-apr. 10.00-17.00 X
WEEKCOÖRDINATOR week 16 Marie-José Graas tel. 5849052
MAANDAG 16-apr. 19.30-23.00 Hanneke Francken
DINSDAG 17-apr. 09.30-12.00 toss
19.30-23.00 Frank Francken toss senioren
WOENSDAG 18-apr. 19.30-23.00 Kees Ruigrok
DONDERDAG 19-apr. 19.30-23.00 Paul Verzijden
VRIJDAG 20-apr. 19.30-23.00 X 3e comp. vrijdag uit
ZATERDAG 21-apr. 10.30-14.30 Elly Korzelius 3e comp. Zaterdag
14.30-18.30 Arianne Vogel
ZONDAG 22-apr. 10.00-17.00 X
WEEKCOÖRDINATOR week 17 Marie-José Graas tel. 5849052
MAANDAG 23-apr. 19.30-23.00 Trees v.d. Heuvel
DINSDAG 24-apr. 09.30-12.00 toss
19.30-23.00 Frans Kleyn toss senioren
WOENSDAG 25-apr. 19.30-23.00 Irene de Niet
DONDERDAG 26-apr. 19.30-23.00 Rob Verwey
VRIJDAG 27-apr. 19.30-23.00 X koningsdag
ZATERDAG 28-apr. 10.0017.00 X inhaal comp. Zaterdag zaterdag
ZONDAG 29-apr. 10.00-17.00 X
MAANDAG 30-apr. 19.30-23.00 Kees v. Haaster
WEEKCOÖRDINATOR week 18 Yvonne Tollenaar tel. 023-5251683
DINSDAG 1-mei 09.30-12.00 Toss
19.30-23.00 Frans Kleyn Toss senioren
WOENSDAG 2-mei 19.30-23.00 André Dedding
DONDERDAG 3-mei 19.30-23.00 Nelleke Agterhof
VRIJDAG 4-mei 19.30-23.00 X
ZATERDAG 5-mei 10.30-14.30 Margreeth v.d. Meer 4e comp. zaterdag
14.30-18.30 Nancy Smit
ZONDAG 6-mei 10.00-17.00 X  

 

WEEKCOÖRDINATOR week 19 Patty Teunissen tel. 5841512
MAANDAG 7-mei 19.30-23.00 Kees v. Haaster
DINSDAG 8-mei 09.30-12.00 Toss
19.30-23.00 Rob v. Nieuwenhuizen Toss senioren
WOENSDAG 9-mei 19.30-23.00 Berry Lommerse
DONDERDAG 10-mei 19.30-23.00 X Hemelvaartsdag
VRIJDAG 11-mei 19.00-23.00 Ingrid Franzen 4e comp. vrijdag
ZATERDAG 12-mei 12.00-15.30 Marc Koot 5e comp. zaterdag
15.30-19.00 Sacha Bruisten
ZONDAG 13-mei 10.00-17.00 X
WEEKCOÖRDINATOR week 20 Agnes Meijer tel. 5846318
MAANDAG 14-mei 11.30-15.00 Annette Vastenhout
DINSDAG 15-mei 09.30-12.00 Toss
19.30-23.00 Ben v. Aken Toss senioren
WOENSDAG 16-mei 19.30-23.00 Linda Teeuwen
DONDERDAG 17-mei 19.30-23.00 Paul Verzijden
VRIJDAG 18-mei 19.00-23.00 Paul Vastenhout 5e comp. Vrijdag vrijdag
ZATERDAG 19-mei 10.00-17.00 X
ZONDAG 20-mei 10.00-17.00 X 1e Pinksterdag
WEEKCOÖRDINATOR week 21 Ingrid van Aken tel. 5847277
MAANDAG 21-mei 19.30-23.00 X 2e Pinksterdag
DINSDAG 22-mei 09.30-12.00 Toss
19.30-23.00 Jesse Bernardus Toss senioren
WOENSDAG 23-mei 19.30-23.00 Leone v. Eck
DONDERDAG 24-mei 19.30-23.00 Blanche Fransz
VRIJDAG 25-mei 19.30-23.00 X 6e comp. vrijdag uit
ZATERDAG 26-mei 12.00-15.00 Gerard Boks 6e comp. zaterdag
15.00-18.00 Saskia Dedding
ZONDAG 27-mei 10.00-17.00 X
WEEKCOÖRDINATOR week 22 Caroline Dedding tel. 5847277
MAANDAG 28-mei 19.30-23.00 Trees v.d. Heuvel
DINSDAG 29-mei 19.30-23.00 Nancy Haanappel
WOENSDAG 30-mei 19.30-23.00 Walter v. Haaster
DONDERDAG 31-mei 19.30-23.00 Rob Verwey
VRIJDAG 1-jun. 19.30-23.00 X
ZATERDAG 2-jun. 12.00-15.30 Rik v.d. Oever
`15.30-19.00 Mirella Essenberg
ZONDAG 3-jun. 10.00-17.00 X
WEEKCOÖRDINATOR week 23 Patty Teunissen tel. 5841512
MAANDAG 4-jun. 19.30-23.00 Hanneke Francken
DINSDAG 5-jun. 09.30-12.00 Toss
19.30-23.00 Toni Parejo Toss senioren
WOENSDAG 6-jun. 19.30-23.00 Joop Portegies
DONDERDAG 7-jun. 19.30-23.00 Niels Dedding
VRIJDAG 8-jun. 19.30-23.00 X
ZATERDAG 9-jun. 10.00-17.00 X
ZONDAG 10-jun. 9.45-13.45 Linda Teeuwen Uitwisselingstoernooi jeugd
lid jeugdcie. 10.00-13.00
WEEKCOÖRDINATOR week 24 Agnes Meijer tel. 5846318
MAANDAG 11-jun. 19.30-23.00 Jacqueline Warmerdam
DINSDAG 12-jun. 09.30-12.00 Toss
19.30-23.00 Edwin Mooijekind Toss senioren
WOENSDAG 13-jun. 19.30-23.00 Miamee Looman
DONDERDAG 14-jun. 19.30-23.00 Ilonka Horvath
VRIJDAG 15-jun. 19.30-23.00 X
ZATERDAG 16-jun. 10.00-17.00 X Clubkampioenschappen enkel jeugd
ZONDAG 17-jun. 10.00-14.00 Marieke Rolvers Clubkampioenschappen enkel
14.00-18.00 Marijke Oolders
18.00-sluit toernooicommissie
WEEKCOÖRDINATOR week 25 Mieneke Bruins-Slot te. 5846280
MAANDAG 18-jun. 19.30-23.00 Wiebe Helder
DINSDAG 19-jun. 19.30-23.00 Belinda v. Houten Toss senioren
WOENSDAG 20-jun. 19.30-23.00 Mandy Hulsbosch
DONDERDAG 21-jun. 19.30-23.00 Piet Hulsbosch
VRIJDAG 22-jun. 17.00-21.00 Edwin Lommerse Lady’s night
ZATERDAG 23-jun. 10.00-17.00 X
ZONDAG 24-jun. 10.00-17.00 X
WEEKCOÖRDINATOR week 26 Patty Teunissen tel. 5841512
MAANDAG 25-jun. 19.30-23.00 Rob v. Nieuwenhuizen
DINSDAG 26-jun. 19.30-23.00 Eric Jansen
WOENSDAG 27-jun. 19.30-23.00 Dennis v. Schrevendijk
DONDERDAG 28-jun. 19.30-23.00 Karin Kaandorp
VRIJDAG 29-jun. 19.30-23.00 X
ZATERDAG 30-jun. 11.45-15.00 Karianne Barth Ouder-kindtoernooi 12.00-16.00 uur
15.00-18.00 Marc Koot
ZONDAG 01-jul lid evenementencie Drie dorpen toernooi
WEEKCOÖRDINATOR week 27 Agnes Meijer tel. 5846318
MAANDAG 2-jul. 19.30-23.00 Paul Vastenhout
DINSDAG 3-jul. 09.30-12.00 Toss
19.30-23.00 Nico van Kampen Toss senioren
WOENSDAG 4-jul. 19.30-23.00 Sander Teeuwen
DONDERDAG 5-jul. 19.30-23.00 Patricia Sondij
VRIJDAG 6-jul. 19.30-23.00 X
ZATERDAG 7-jul. OPEN TOERNOOI
ZONDAG 8-jul. 7 t/m 15 juli
indeling volgt
WEEKCOÖRDINATOR week 28 Marie-José Graas tel 5849052 Ilone Vos tel. 0612963441
MAANDAG 9-jul.
DINSDAG 10-jul.
OPEN TOERNOOI
WOENSDAG 11-jul. 7 t/m 15 juli
DONDERDAG 12-jul. indeling volgt
VRIJDAG 13-jul. BARBECUE AVOND
ZATERDAG 14-jul.
ZONDAG 15-jul.
WEEKCOÖRDINATOR week 29 Ingrid van Aken tel. 5847277
MAANDAG 16-jul. 19.30-23.00 Marlies Koster
DINSDAG 17-jul. 09.00-12.00 Toss
19.30-23.00 Maurits Kruytzer Toss senioren
WOENSDAG 18-jul. 19.30-23.00 Ian Muller
DONDERDAG 19-jul. 19.30-23.00 Mayke Nelis
VRIJDAG 20-jul. 19.30-23.00 X
ZATERDAG 21-jul. 09.30-17.00 X
ZONDAG 22-jul. 09.30-17.00 X
WEEKCOÖRDINATOR week 30 Mieneke Bruins Slot tel. 5846280
MAANDAG 23-jul. 19.30-23.00 Frank Neve
DINSDAG 24-jul. 19.30-23.00 Maarten Roosch
WOENSDAG 25-jul. 10.00-14.00 Koos Stroosnier
DONDERDAG 26-jul. 19.30-23.00 Rowdy Uljee
VRIJDAG 27-jul. 19.30-23.00 X
ZATERDAG 28-jul. 19.30-23.00 X
ZONDAG 29-jul. 10.00-17.00 Ineke Serné Smash-toernooi
WEEKCOÖRDINATOR week 31: week 31 Caroline Dedding tel.5845144
MAANDAG 30-jul. 19.30-23.00 Sjef Verschuren
DINSDAG 31-jul. 10.00-14.00 Len Daane 50+ toernooi
WOENSDAG 1-aug. 10.00-14.00 toernooi cie. 50plus
10.00-14.00 Len Daane toernooi
13.00-17.00 toernooi cie.
13.00-17.00 Trees v.d. Horst
19.30-23.00 Valesca Vrij Toss senioren
DONDERDAG 2-aug. 19.30-23.00 Nelleke Agterhof
VRIJDAG 3-aug. 19.30-23.00 X
ZATERDAG 4-aug. 10.00-17.00 X
ZONDAG 5-aug. 10.30-14.30 X
WEEKCOÖRDINATOR week 32 Mieneke Bruins-Slot tel. 5846280
MAANDAG 6-aug. 19.30-23.00 Leone van Eck
DINSDAG 7-aug. 09.30-12.00 toss
19.30-23.00 Jesse Bernardus Toss senioren
WOENSDAG 8-aug. 19.30-23.00 Irene de Niet
DONDERDAG 9-aug. 19.30-23.00 Belinda van Houten
VRIJDAG 10-aug. 19.30-23.00 X
ZATERDAG 11-aug. 10.00-17.00 X
ZONDAG 12-aug. 10.00-17.00 X
WEEKCOÖRDINATOR week 33 Ingrid van Aken tel. 5847277
MAANDAG 13-aug. 19.30-23.00 Sjef Verschuuren
DINSDAG 14-aug. 09.30-12.00 toss
19.30-23.00 Nico van Kampen Toss senioren
WOENSDAG 15-aug. 19.30-23.00 Rowdy Uljee
DONDERDAG 16-aug. 19.30-23.00 Maurits Kruytzer
VRIJDAG 17-aug. 19.30-23.00 X
ZATERDAG 18-aug. 10.00-17.00 X
ZONDAG 19-aug. 10.00-17.00 X
WEEKCOÖRDINATOR week 34 Ivonne Tollenaar tel. 023-5251683
MAANDAG 20-aug. 19.30-23.00 Koos Stroosnier
DINSDAG 21-aug. 09.00-12.00 toss
19.30-23.00 Edwin Mooyekind Toss senioren
WOENSDAG 22-aug. 19.30-23.00 Toni Parejo
DONDERDAG 23-aug. 19.30-23.00 Blanche Fransz
VRIJDAG 24-aug. 19.30-23.00 X
ZATERDAG 25-aug. 10.30-14.30 Hetty de Koning Clubkampioenschappen
14.00-18.00 Kees Ruigrok
15.00-19.00 Eric Jansen dubbelspel
19.00-sluit toernooicommissie
ZONDAG 26-aug. 10.30-14.30 Patricia Sondij Clubkampioenschappen
14.00-18.00 Jacqueline van Leeuwen dubbelspel
15.00-19.00 Rob Rolvers
19.00-sluit toernooicommissie
WEEKCOÖRDINATOR week 35 Caroline Dedding tel. 5845144
MAANDAG 27-aug. 19.30-23.00 Marieke Rolvers Clubkampioenschappen
DINSDAG 28-aug. 9.00-12.00 toss
19.30-23.00 Maarten Roosch Clubkampioenschappen
WOENSDAG 29-aug. 19.30-23.00 Mandy Hulsbosch Clubkampioenschappen
DONDERDAG 30-aug. 19.30-23.00 Margreeth v.d. Meer Clubkampioenschappen
VRIJDAG 31-aug. 19.30-23.00 Ian Muller Clubkampioenschappen
ZATERDAG 1-sep. 10.30-14.00 Eric de Keyzer
14.00-18.00 Saskia Dedding
14.30-18.30 Nancy Smit Clubkampioenschappen
18.30-sluit toernooicommissie dubbelspel
ZONDAG 2-sep. 10.30-14.30 Ineke v.d. Oever senioren en junioren
14.00-18.00 Mirella Essenberg finaleweekend
15.00-19.00 Mike Linnekamp
18.30-sluit toernooicommissie
WEEKCOÖRDINATOR week 36 Mieneke Bruins Slot tel. 5846280
MAANDAG 3-sep. 19.30-23.00 Miamee Looman
DINSDAG 4-sep. 09.30-12.00 Toss
19.30-23.00 Nancy Haanappel Toss senioren
WOENSDAG 5-sep. 19.30-23.00 Ilonka Horvath
DONDERDAG 6-sep. 19.30-23.00 Frank Neve
VRIJDAG 7-sep. 19.30-23.00 X
ZATERDAG 8-sep. 10.00-18.00 X
ZONDAG 9-sep. 10.30-14.30 X
WEEKCOÖRDINATOR week 37 Ivonne Tollenaar tel. 023-023-5251683
MAANDAG 10-aep 19.30-23.00 Jacqueline Warmerdam
DINSDAG 11-aep 09.00-12.00 Toss
19.30-23.00 Karin Kaandorp Toss senioren
WOENSDAG 12-sep. 19.30-23.00 Marlies Koster
DONDERDAG 13-sep. 19.30-23.00 Walter v. Haaster
VRIJDAG 14-sep. 19.30-23.00 X
ZATERDAG 15-sep. 10.00-18.00 X
ZONDAG 16-sep. 10.30-14.30 X
WEEKCOÖRDINATOR week 38 Patty Teunissen tel. 5841512
MAANDAG 17-sep. 19.30-23.00 Wiebe Helder
DINSDAG 18-sep. 09.00-12.00 Toss
19.30-23.00 Hetty de Koning Toss senioren
WOENSDAG 19-sep. 19.30-23.00 Jacqueline van Leeuwen
DONDERDAG 20-sep. 19.30-23.00 Berry Lommerse
VRIJDAG 21-sep. 19.30-23.00 X
ZATERDAG 22-sep. 19.30-23.00 X
ZONDAG 23-sep. 10.30-14.30 X
WEEKCOÖRDINATOR week 39 Ingrid van Aken tel. 5847277
MAANDAG 24-sep. 19.30-23.00 Eric de Keyzer
DINSDAG 25-sep. 9.00-12.00 Toss
19.30-23.00 Joop Portegies Toss senioren
WOENSDAG 26-sep. 19.30-23.00 Mike Linnekamp
DONDERDAG 27-sep. 19.30-23.00 Mayke Nelis
VRIJDAG 28-sep. 19.30-23.00 X
ZATERDAG 29-sep. 10.00-18.00 X
ZONDAG 30-sep. 10.30-14.00 Maria Bruseker slottoernooi
10.30-14.00 lid evenementencie senioren
14.00-17.30 Frans Tollenaar 10.30-16.30 uur
14.00-17.30 lid evenementencie