BARBEZETTING APRIL 2019

WEEKCOÖRDINATOR week 13 Irene de Niet 06 15947288
ZATERDAG 30-mrt. 13.00-16.30 Jeugdcommissie
ZONDAG 31-mrt. 10.30-14.00 evenementencommissie
10.30-14.00 evenementencommissie
14.00-16.30 evenementencommissie
15.00-19.00 Frans Tollenaar
16,00-19.00 Annemiek Oud
WEEKCOÖRDINATOR week 14 Irene de Niet 06 15947288
MAANDAG 1-apr. 19.30-23-00 Kees van Haaster
DINSDAG 2-apr. 19.30-23.00 toss senioren Rob van Nieuwenhuizen
WOENSDAG      3-apr. 19.30-23.00 Hanneke Francken
DONDERDAG 4-apr. 19.30-23.00 Maarten Roosch
VRIJDAG 5-apr. 19.30-23.00 Paul Vastenhout
ZATERDAG 6-apr. 12.00-15.00 comp Erik de Keijzer
15.00-18.00 comp  Paul Verzijden
WEEKCOÖRDINATOR week 15 Irene de Niet 06 1594788
MAANDAG 8-apr. 19.30-23.00 Annette Vastenhout
DINSDAG 9-apr. 19.30-23.00 toss senioren Rob van Nieuwenhuizen
WOENSDAG      10-apr. 19.30-23.00 Karin Kaandorp
DONDERDAG 11-apr. 19.30-23.00 Berry Lommerse
VRIJDAG 12-apr. 19.00-23.00 Piet Hulsbosch
ZATERDAG 13-apr. 12.00-15.00 comp Ineke van der Oever
15.00-18.00 comp Paul Verzijden
WEEKCOÖRDINATOR week 16 Ingrid van Aken 06 21712643
MAANDAG 15-apr. 19.30-23.00 Roy Verwey
DINSDAG 16-apr. 19.30-23.00 toss senioren Ben van Aken
WOENSDAG      17-apr. 19.30-23.00 Niels Dedding
DONDERDAG 18-apr. 19.30-23.00 Dennis Schrevendijk
VRIJDAG 19-apr. 19.00-22.30 comp Paul Vastenhout
ZATERDAG 20-apr. 12.00-15.00 comp Elly Korzelius
15.00-18.00 comp Rob Essenberg
ZONDAG 21-apr. 1e paasdag
WEEKCOÖRDINATOR week 17 Ingrid van Aken 06 2172643
MAANDAG 22-apr. 2e paasdag
DINSDAG 23-apr. 19.30-23.00 toss senioren Ilse Lommerse
WOENSDAG 24-apr. 19.30-23.00 Hanneke Francken
DONDERDAG 25-apr. 19.30-23.00 Dennis Schrevendijk
VRIJDAG 26-apr. 19.30-23.00 Kees Ruigrok
WEEKCOÖRDINATOR week 18 Patty Teunissen 023 5841512
MAANDAG 29-apr. 19.30-23.00 Kees van Haaster
DINSDAG 30-apr. 19.30-23.00 toss senioren Patricia Sondij

BARBEZETTING MEI 2019

WEEKCOÖRDINATOR week 18 Patty Teunissen 023 5841512
WOENSDAG 1-mei 19.30-23.00 Andre Dedding
DONDERDAG 2-mei 19.30-23.00 Ilse Lommerse
VRIJDAG 3-mei 19.30-23.00 Diva Hette de Koning
ZATERDAG 4-mei x x
ZONDAG 5-mei x x
WEEKCOÖRDINATOR week 19 Patty Teunissen 023 5841512
MAANDAG 6-mei 19.30-23.00 Rob Verwey
DINSDAG 7-mei 19.30-23.00 Toss senioren Irene de Niet
WOENSDAG 8-mei 19.30-23.00 Toni Parejo
DONDERDAG 9-mei 19.30-23.00 Berry Lommerse
VRIJDAG 10-mei 19.00-23.00 competitie Rob van Dam
ZATERDAG 11-mei 12.00-15.00 competitie Yvonne Tollenaar
ZATERDAG 11-mei 15.00-18.00 competitie Mirrelle Essenberg
ZONDAG 12-mei x x
WEEKCOÖRDINATOR week 20 Caroline Dedding 06 17177832
MAANDAG 13-mei 19.30-23.00 Paula Parson
DINSDAG 14-mei 19.30-23.00 Toss senioren Ben van Aken
WOENSDAG      15-mei 19.30-23.00 Maarten Roosch
DONDERDAG 16-mei 19.30-23.00 Marieke Rolvers
VRIJDAG 17-mei 19.30-23.00 competitie Bas Looman
ZATERDAG 18-mei 12.00-15.00 competitie Rick van der Oever
ZATERDAG 18-mei 15.00-18.00 competitie Saskia Dedding
ZONDAG 19-mei x x
WEEKCOÖRDINATOR week 21 Caroline Dedding 06 17177832
MAANDAG 20-mei 19.30-23.00 Wiebe Helder
DINSDAG 19.30-23.00 Toss senioren Nelleke Agterhof
WOENSDAG      22-mei 19.30-23.00 Andre Dedding
DONDERDAG 23-mei 19.30-23.00 Mark Koot
VRIJDAG 24-mei 19.30-23.00 Diva Piet Hulsbosch
ZATERDAG 25-mei 12.00-15.00 competitie Kees Ruigrok
ZATERDAG 25-mei 15.00-18.00 competitie Nancy Smit
ZONDAG 26-mei x x
WEEKCOÖRDINATOR week 22 Ivonne Tollenaar 06 43115652
MAANDAG 27-mei 19.30-23.00 Paula Parson
DINSDAG 28-mei 19.30-23.00 toss sen Marieke Rolvers
WOENSDAG 29-mei 19.30-23.00 Niels Dedding
DONDERDAG 30-mei 19.30-23.00 Rob van Dam
VRIJDAG 31-mei 19.30-23.00 competitie Hette de Koning
ZATERDAG 1-jun. 12.00-15.00 competitie Piet van Dijk
ZATERDAG 15.00-18.00 competitie Norbert Vollebregt

BARBEZETTING JUNI 2019

WEEKCOÖRDINATOR week 23 Yvonne Tollenaar 06 43115652
MAANDAG 3-jun. 19.30-23.00 Sacha Bruisten
DINSDAG 4-jun. 19.30-23.00 Toss senioren Patricia Sondij
WOENSDAG      5-jun. 19.30-23.00 Karin Kaandorp
DONDERDAG 6-jun. 19.30-23.00 Saskia Dedding
VRIJDAG 7-jun. 19.30-23.00 DIVA Bas Looman
ZATERDAG 8-jun. x
ZONDAG 9-jun. 10.30-13.30 Jeugd uitwisseling x  (1e Pinksterdag)
WEEKCOÖRDINATOR week 24 Mieneke Bruins Slot 06 12443070
MAANDAG 10-jun. 19.30-23.00 x  (2e Pinksterdag)
DINSDAG 11-jun. 19.30-23.00 Toss senioren Leone van Eck
WOENSDAG      12-jun. 19.30-23.00 Karin Brinkers
DONDERDAG 13-jun. 19.30-23.00 Blanche Fransz Bern.
VRIJDAG 14-jun. 19.30-23.00 Nancy Haanappel
ZATERDAG 15-jun. x x
ZONDAG 16-jun. x x
WEEKCOÖRDINATOR week 25 Mieneke Bruins Slot 06 12443070
MAANDAG 17-jun. 19.30-23.00 Wiebe Helder
DINSDAG 18-jun. 19.30-23.00 Toss senioren Nellleke Agtenhof
WOENSDAG 19-jun. 19.30-23.00 Arianne Vogel
DONDERDAG 20-jun. 19.30-23.00 Piet van Dijk
VRIJDAG 21-jun. 19.30-23.00 lady’s night Mark Koot
ZATERDAG 22-jun. 10.00-17.00 x
ZONDAG 23-jun. 10.00-17.00 x
WEEKCOÖRDINATOR week 26 Patty Teunissen 023 5841512
MAANDAG 24-jun. 19.30-23.00 Jeanettte van der Hulst
DINSDAG 25-jun. 19.30-23.00 Toss senioren Leone van Eck
WOENSDAG 26-jun. 19.30-23.00 Arianne Vogel
DONDERDAG 27-jun. 19.30-23.00 Jacqueline Warmerdam
VRIJDAG 28-jun. 19.30-23.00 DIVA Jacqueline Warmerdam
ZATERDAG 29-jun. 19.30-23.00 ouder kinder toernooi
ZONDAG 30-jun. 19.30-23.00 x